Przytulankowi
zjadacze smutków
Smutkozjadek PAT

Poznaj drużynę Smutkozjadków
specjalistów od usuwania zmartwień


Od pierwszej nitki wszytej w ich wyjątkowo miękki i przytulny plusz przygotowywane są do tego, by jak najlepiej i możliwie najszybciej pomagać swym małym i dużym właścicielom w likwidacji smutków, lęków i strachów.

Zanim Smutkozjadki opuszczą rodzinną fabrykę, przechodzą wiele treningów i testów sprawnościowych swoich suwaków. Tworzą niezwykle zgraną drużynę i choć niechętnie rozstają się z towarzyszami broni, to i w pojedynkę potrafią działać jak ninja, którzy z każdym smutkiem i problemem poradzą sobie raz dwa. By wtopić się w tłum maskotek i nie zostać wykrytym przez wroga, uczą się jak być rozkosznymi, słodkimi pluszakami, w czym również dochodzą do perfekcji.

W uroczy sposób rozprawią się z niemal każdym problemem. Są w stanie znaleźć radę na niejeden smutek, a w pakiecie dołączą uśmiech na buzi swego podopiecznego. Będą czuwać u Jego boku każdej nocy. Nie dopuszczą do Niego duchów ani potworów.

To najbardziej wojownicze maskotki, które swym pluszowym ciałem zasłonią dziecko przed zjawami lub potworami i bez zmrużenia oka czuwać będą na poduszce całą noc. Jeżeli zdołają przegonić wszystkie smutki, są w stanie przeżyć wiele dni, a nawet tygodni, bez posiłku, bo szczęście dzieci jest dla nich najważniejsze.

Zatrudnij tego pluszowego ochroniarza, a odwdzięczy się swoim suwakowym uśmiechem i idealnym do przytulania mięciutkim brzuszkiem!